Робота лікар офтальмолог в Польщі

«Офтальмологія» – одна з популярних спеціалізацій, оскільки послуги лікаря-окуліста дуже затребувані починаючи від добору окулярів до лікування хвороб очей і проходження різних медкомісій. Тож робота в Польщі лікарем-офтальмологом буде завжди для всіх бажаючих, а допомогти в цьому зможе наш спеціалізований Проект.

Зарплата лікаря офтальмолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря офтальмолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Работа врачом офтальмологом в Польше
Работа врачом офтальмологом в Польше

Як влаштуватись на роботу лікарем офтальмологом у Польщі?

Зазначимо, що підготовчі процедури для тих, кого цікавить робота лікарем-офтальмологом у Польщі, можуть тривати до 2-3 років, але з нашим Проектом процес просуватиметься набагато швидше. Ми завжди в курсі актуальних вакансій, стажувань, вимог до здобувачів та їх змін. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. У підсумку нами напрацьовано колосальний позитивний досвід допомоги нашим лікарям-співвітчизникам у працевлаштуванні за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем офтальмологом у Польщі?

  • польська мова та складання мовного іспиту;
  • нострифікація диплома офтальмолога в Польщі;
  • післядипломне стажування офтальмологом;
  • іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем офтальмологом у Польщі”

Як тільки всі ці етапи залишаться позаду, ви отримаєте право на роботу лікарем-офтальмологом у Польщі в найкоротший термін. Щоб скоротити час на всі формальності, ми допоможемо з документами, пошуком стажування, мовними курсами. Зазначимо, що пропоновані нами курси дозволяють підготуватися за програмою екзаменаційних випробувань найбільш ґрунтовно та результативно.

Пишіть, телефонуйте, і ми зробимо все, щоб ви змогли підтвердити диплом офтальмолога в Польщі легко, швидко та без відриву від основної діяльності, тобто продовжуючи працювати на своєму місці доти, доки вам не запропонують нове місце роботи та офіційний контракт у Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Офтальмолог у Польщі

Офтальмолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Офтальмолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...