ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ОФТАЛЬМОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

«Офтальмологія» – одна з популярних спеціалізацій, оскільки послуги лікаря-окуліста дуже затребувані починаючи від добору окулярів до лікування хвороб очей і проходження різних медкомісій. Тож робота в Польщі лікарем-офтальмологом буде завжди для всіх бажаючих, а допомогти в цьому зможе наш спеціалізований Проект.

Як влаштуватися на роботу офтальмологом у Польщі

Зазначимо, що підготовчі процедури для тих, кого цікавить робота лікарем-офтальмологом у Польщі, можуть тривати до 2-3 років, але з нашим Проектом процес просуватиметься набагато швидше. Ми завжди в курсі актуальних вакансій, стажувань, вимог до здобувачів та їх змін. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. У підсумку нами напрацьовано колосальний позитивний досвід допомоги нашим лікарям-співвітчизникам у працевлаштуванні за кордоном.

Для працевлаштування лікарем-офтальмологом у Польщі будуть потрібні:

  • польська мова та складання мовного іспиту;
  • нострифікація диплома офтальмолога в Польщі;
  • післядипломне стажування офтальмологом;
  • іспит LEK.

 

Як тільки всі ці етапи залишаться позаду, ви отримаєте право на роботу лікарем-офтальмологом у Польщі в найкоротший термін. Щоб скоротити час на всі формальності, ми допоможемо з документами, пошуком стажування, мовними курсами. Зазначимо, що пропоновані нами курси дозволяють підготуватися за програмою екзаменаційних випробувань найбільш ґрунтовно та результативно.

Пишіть, телефонуйте, і ми зробимо все, щоб ви змогли підтвердити диплом офтальмолога в Польщі легко, швидко та без відриву від основної діяльності, тобто продовжуючи працювати на своєму місці доти, доки вам не запропонують нове місце роботи та офіційний контракт у Польщі.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...