ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

Гастроентеролог в Польщі

«Гастроентерологія» – одна з найбільш затребуваних лікарських спеціалізацій для роботи в лікарнях, ведення прийомів в амбулаторіях тощо. А ще є чудова можливість спробувати свої сили, попрацювавши за кордоном. Так, прекрасним для наших співвітчизників варіантом є робота в Польщі лікарем-гастроентерологом. Наш Проект активно сприяє нашим співгромадянам у просуванні своїх професійних навичок на Захід.

Як влаштуватися на роботу гастроентерологом у Польщі

Відразу скажемо, що робота лікарем-гастроентерологом у Польщі є цілком реальною, однак потребуватиме певної підготовки. Необхідно мати лікарський диплом, досвід роботи в лікарні або поліклініці, вивчити польську мову, і на цій базі можна буде легалізувати диплом, пройти додаткову лікарську підготовку та претендувати на робоче місце.

Для працевлаштування лікарем-гастроентерологом у Польщі будуть потрібні:

  • знання польської мови зі складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома гастроентеролога в Польщі;
  • післядипломне медстажування;
  • професійний іспит LEK.

Скільки часу буде потрібно для отримання професії гастроентеролог в Польщі

Звичайне отримання права на роботу лікарем-гастроентерологом у Польщі займає більше року (а то й двох років), але для учасників Проекту ця вся процедура забере набагато менше часу. Ми підберемо для вас медустанову, стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту, допоможемо з підготовкою до самого іспиту, а до цього запропонуємо мовний курс польської, що допоможе вам справитися з тестами з мови.

Зазначимо, що наш Проект розроблено згідно з усіма вимогами Головної лікарської палати, а польські колеги нам надають повну підтримку. Звертайтеся до консультантів Проекту – з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом гастроентеролога в Польщі набагато швидше, ніж якщо ви будете все робити самостійно.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...