Робота лікар гастроентеролог в Польщі

«Гастроентерологія» – одна з найбільш затребуваних лікарських спеціалізацій для роботи в лікарнях, ведення прийомів в амбулаторіях тощо. А ще є чудова можливість спробувати свої сили, попрацювавши за кордоном. Так, прекрасним для наших співвітчизників варіантом є робота в Польщі лікарем-гастроентерологом. Наш Проект активно сприяє нашим співгромадянам у просуванні своїх професійних навичок на Захід.

Зарплата лікаря гастроентеролога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря гастроентеролога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем гастроентерологом в Польщі
Робота лікарем гастроентерологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем гастроентерологом у Польщі?

Відразу скажемо, що робота лікарем-гастроентерологом у Польщі є цілком реальною, однак потребуватиме певної підготовки. Необхідно мати лікарський диплом, досвід роботи в лікарні або поліклініці, вивчити польську мову, і на цій базі можна буде легалізувати диплом, пройти додаткову лікарську підготовку та претендувати на робоче місце.

Що потрібно для роботи лікарем гастроентерологом у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома гастроентеролога в Польщі;
  • післядипломне медстажування;
  • професійний іспит LEK.

Проект “Отримання права на роботу лікарем гастроентерологом у Польщі”

Звичайне отримання права на роботу лікарем-гастроентерологом у Польщі займає більше року (а то й двох років), але для учасників Проекту ця вся процедура забере набагато менше часу. Ми підберемо для вас медустанову, стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту, допоможемо з підготовкою до самого іспиту, а до цього запропонуємо мовний курс польської, що допоможе вам справитися з тестами з мови.

Зазначимо, що наш Проект розроблено згідно з усіма вимогами Головної лікарської палати, а польські колеги нам надають повну підтримку. Звертайтеся до консультантів Проекту – з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом гастроентеролога в Польщі набагато швидше, ніж якщо ви будете все робити самостійно.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Гастроентеролог у Польщі

Гастроентеролог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Гастроентеролог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...