ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ЛОГОПЕДОМ В ПОЛЬЩІ

Логопедія – досить цікавий напрям у медицині, що знаходиться на стику отоларингології, психотерапії та інших спеціалізацій. Фахівці з логопедії затребувані як у звичайних поліклініках, так і в дитячих садках, інтернатах і навіть творчих студіях та на акторських факультетах, допомагаючи доводити людське мовлення до досконалості. Особливо цікаво спробувати свої сили, працюючи за кордоном, – наприклад, нашим співвітчизникам може бути цікава робота в Польщі лікарем-логопедом.

Як влаштуватися на роботу логопедом у Польщі

Відразу уточнимо, що робота лікарем-логопедом у Польщі не дістанеться просто так – здобувачу знадобляться певні зусилля і, мабуть, більш високий рівень володіння польською мовою, ніж для інших фахівців. У даній професії дуже багато процесів будується на комунікаціях із пацієнтами.

Для працевлаштування лікарем-логопедом у Польщі будуть потрібні:

  • знання польської зі складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома логопеда в Польщі;
  • післядипломне професійне стажування;
  • складання медичного іспиту LEK.

 

У стандартному варіанті отримання права на роботу лікарем-логопедом у Польщі може зайняти до трьох років, але для учасників Проекту все буде набагато швидше. Можна суттєво прискорити процедуру, просто уникнувши з нашою допомогою типових помилок, через які в лікарів виникають проблеми з отриманням дозволу працевлаштування за кордоном. Ми підберемо вам установу, стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту, допоможемо з підготовкою безпосередньо до іспиту, а до цього запропонуємо курс польської мови, що допоможе вам справитися з мовними тестами.

Зауважимо, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся до консультантів Проекту – з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом логопеда в Польщі набагато швидше!

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...