Робота лікар логопед в Польщі

Логопедія – досить цікавий напрям у медицині, що знаходиться на стику отоларингології, психотерапії та інших спеціалізацій. Фахівці з логопедії затребувані як у звичайних поліклініках, так і в дитячих садках, інтернатах і навіть творчих студіях та на акторських факультетах, допомагаючи доводити людське мовлення до досконалості. Особливо цікаво спробувати свої сили, працюючи за кордоном, – наприклад, нашим співвітчизникам може бути цікава робота в Польщі лікарем-логопедом.

Зарплата лікаря логопеда в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря логопеда у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем логопедом в Польщі
Робота лікарем логопедом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем логопедом у Польщі?

Відразу уточнимо, що робота лікарем-логопедом у Польщі не дістанеться просто так – здобувачу знадобляться певні зусилля і, мабуть, більш високий рівень володіння польською мовою, ніж для інших фахівців. У даній професії дуже багато процесів будується на комунікаціях із пацієнтами.

Що потрібно для роботи лікарем логопедом у Польщі?

  • знання польської зі складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома логопеда в Польщі;
  • післядипломне професійне стажування;
  • складання медичного іспиту LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем логопедом у Польщі”

У стандартному варіанті отримання права на роботу лікарем-логопедом у Польщі може зайняти до трьох років, але для учасників Проекту все буде набагато швидше. Можна суттєво прискорити процедуру, просто уникнувши з нашою допомогою типових помилок, через які в лікарів виникають проблеми з отриманням дозволу працевлаштування за кордоном. Ми підберемо вам установу, стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту, допоможемо з підготовкою безпосередньо до іспиту, а до цього запропонуємо курс польської мови, що допоможе вам справитися з мовними тестами.

Зауважимо, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся до консультантів Проекту – з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом логопеда в Польщі набагато швидше!

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Логопед у Польщі

Логопед це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Логопед у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...