ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ЛОГОПЕДОМ В ПОЛЬЩІ

Логопедія – досить цікавий напрям у медицині, що знаходиться на стику отоларингології, психотерапії та інших спеціалізацій. Фахівці з логопедії затребувані як у звичайних поліклініках, так і в дитячих садках, інтернатах і навіть творчих студіях та на акторських факультетах, допомагаючи доводити людське мовлення до досконалості. Особливо цікаво спробувати свої сили, працюючи за кордоном, – наприклад, нашим співвітчизникам може бути цікава робота в Польщі лікарем-логопедом.

Як влаштуватися на роботу логопедом у Польщі

Відразу уточнимо, що робота лікарем-логопедом у Польщі не дістанеться просто так – здобувачу знадобляться певні зусилля і, мабуть, більш високий рівень володіння польською мовою, ніж для інших фахівців. У даній професії дуже багато процесів будується на комунікаціях із пацієнтами.

Для працевлаштування лікарем-логопедом у Польщі будуть потрібні:

  • знання польської зі складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома логопеда в Польщі;
  • післядипломне професійне стажування;
  • складання медичного іспиту LEK.

 

У стандартному варіанті отримання права на роботу лікарем-логопедом у Польщі може зайняти до трьох років, але для учасників Проекту все буде набагато швидше. Можна суттєво прискорити процедуру, просто уникнувши з нашою допомогою типових помилок, через які в лікарів виникають проблеми з отриманням дозволу працевлаштування за кордоном. Ми підберемо вам установу, стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту, допоможемо з підготовкою безпосередньо до іспиту, а до цього запропонуємо курс польської мови, що допоможе вам справитися з мовними тестами.

Зауважимо, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся до консультантів Проекту – з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом логопеда в Польщі набагато швидше!

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...