Робота лікар алерголог в Польщі

Робота лікарем-алергологом у Польщі – престижна та високооплачувана. Але якщо ви здобули диплом у країні, яка не входить до ЄС, вам доведеться підтвердити диплом алерголога в Польщі. Нострифікація, або підтвердження диплома, – тривалий і трудомісткий процес. Фонд «Євромед» допоможе підготуватися, успішно пройти всі етапи та почати працювати лікарем у Польщі.

Зарплата лікаря алерголога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря алерголога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем алергологом в Польщі
Робота лікарем алергологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем алергологом у Польщі?

Працевлаштування алергологом у Польщі передбачає наявність підтвердженого диплома та ліцензії на лікарську практику від NIL – Головної лікарської палати.

Що потрібно для роботи лікарем алергологом у Польщі?

  • Іспит з польської медичної мови.
  • Нострифікація.
  • Післядипломне стажування.
  • Заключний іспит LEK.

 

 

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем алергологом у Польщі”

Нострифікація диплома алерголога в Польщі можлива для студентів і досвідчених фахівців-практиків. Викладачі Фонду «Євромед» допоможуть вивчити мову з нуля та підготуватися до іспитів із нострифікації.

Отримання права на роботу алергологом у Польщі також передбачає знання юридичних нюансів, з якими лікарі стикаються в щоденній роботі. Зі студентами працюють юристи-практики та кращі викладачі Фонду.

Як почати працювати в Польщі за фахом «Алергологія»

Якщо вас цікавить робота в Польщі лікарем-алергологом, але ви не знаєте, із чого розпочати, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Зателефонуйте, напишіть у месенджер або замовте дзвінок – фахівці Фонду «Євромед» допоможуть вибрати підходящу програму та розкажуть, що потрібно, щоб розпочати підготовку до нострифікації.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Аллерголог у Польщі

Аллерголог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Аллерголог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...