ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ АЛЕРГОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

Робота лікарем-алергологом у Польщі – престижна та високооплачувана. Але якщо ви здобули диплом у країні, яка не входить до ЄС, вам доведеться підтвердити диплом алерголога в Польщі. Нострифікація, або підтвердження диплома, – тривалий і трудомісткий процес. Фонд «Євромед» допоможе підготуватися, успішно пройти всі етапи та почати працювати лікарем у Польщі.

Як влаштуватися на роботу алергологом у Польщі за допомогою Фонду «Євромед»

Працевлаштування алергологом у Польщі передбачає наявність підтвердженого диплома та ліцензії на лікарську практику від NIL – Головної лікарської палати.

Отримання права на роботу алергологом у Польщі відбувається в чотири етапи:

  • Іспит з польської медичної мови.
  • Нострифікація.
  • Післядипломне стажування.
  • Заключний іспит LEK.

 

Нострифікація диплома алерголога в Польщі можлива для студентів і досвідчених фахівців-практиків. Викладачі Фонду «Євромед» допоможуть вивчити мову з нуля та підготуватися до іспитів із нострифікації.

Отримання права на роботу алергологом у Польщі також передбачає знання юридичних нюансів, з якими лікарі стикаються в щоденній роботі. Зі студентами працюють юристи-практики та кращі викладачі Фонду.

Як почати працювати в Польщі за фахом «Алергологія»

Якщо вас цікавить робота в Польщі лікарем-алергологом, але ви не знаєте, із чого розпочати, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Зателефонуйте, напишіть у месенджер або замовте дзвінок – фахівці Фонду «Євромед» допоможуть вибрати підходящу програму та розкажуть, що потрібно, щоб розпочати підготовку до нострифікації.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...