Робота лікарем імуногенетиком в Польщі

Імуногенетика – перспективний у всіх відношеннях напрям у медичній науці, який підійде тим, хто вирішив зайнятися прикладною діяльністю, а також бажаючим присвятити себе науково-теоретичним дослідженням. Є ще один дуже гарний для професійної самореалізації варіант – робота в Польщі лікарем-імуногенетиком, до того ж у Польщі даний напрям інтенсивно розвивається.

Робота лікарем імуногенетиком в Польщі
Робота лікарем імуногенетиком в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем імуногенетиком у Польщі?

Отже, робота лікарем-імуногенетиком у Польщі – це реально, але вимагатиме певних зусиль для працевлаштування. Для початку потрібно закінчити медуніверситет, потім набути досвіду роботи, вивчити польську мову на достатньому рівні, а потім можна нострифікувати диплом, пройти перепідготовку та претендувати на робоче місце.

Що потрібно для роботи лікарем імуногенетиком у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома імуногенетика в Польщі;
  • післядипломне стажування як імуногенетик;
  • професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем імуногенетиком у Польщі”

Як правило, отримання права на роботу лікарем-імуногенетиком у Польщі може займати 2-3 роки, але якщо повністю довіритися нашому Проекту, то можна прискорити процес, уникнувши низки стандартних помилок, через які в нашого медперсоналу виникають складності з отриманням дозволу на працевлаштування за кордоном. Ми підберемо вам медустанову, проходження стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту, допоможемо з підготовкою до самого іспиту. Усе це, зауважте, без звільнення з основної роботи та у зручний для вас час.

Зауважимо, що Проект розроблено у повній відповідності до вимог Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся, щоб із нашою допомогою підтвердити диплом імуногенетика в Польщі в комфортному для вас режимі!

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...