Робота лікар імуногенетик в Польщі

Імуногенетика – перспективний у всіх відношеннях напрям у медичній науці, який підійде тим, хто вирішив зайнятися прикладною діяльністю, а також бажаючим присвятити себе науково-теоретичним дослідженням. Є ще один дуже гарний для професійної самореалізації варіант – робота в Польщі лікарем-імуногенетиком, до того ж у Польщі даний напрям інтенсивно розвивається.

Зарплата лікаря імуногенетика в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря імуногенетика у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем імуногенетиком в Польщі
Робота лікарем імуногенетиком в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем імуногенетиком у Польщі?

Отже, робота лікарем-імуногенетиком у Польщі – це реально, але вимагатиме певних зусиль для працевлаштування. Для початку потрібно закінчити медуніверситет, потім набути досвіду роботи, вивчити польську мову на достатньому рівні, а потім можна нострифікувати диплом, пройти перепідготовку та претендувати на робоче місце.

Що потрібно для роботи лікарем імуногенетиком у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома імуногенетика в Польщі;
  • післядипломне стажування як імуногенетик;
  • професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем імуногенетиком у Польщі”

Як правило, отримання права на роботу лікарем-імуногенетиком у Польщі може займати 2-3 роки, але якщо повністю довіритися нашому Проекту, то можна прискорити процес, уникнувши низки стандартних помилок, через які в нашого медперсоналу виникають складності з отриманням дозволу на працевлаштування за кордоном. Ми підберемо вам медустанову, проходження стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту, допоможемо з підготовкою до самого іспиту. Усе це, зауважте, без звільнення з основної роботи та у зручний для вас час.

Зауважимо, що Проект розроблено у повній відповідності до вимог Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся, щоб із нашою допомогою підтвердити диплом імуногенетика в Польщі в комфортному для вас режимі!

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Імуногенетик у Польщі

Імуногенетик це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Імуногенетик у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...