Робота лікар психолог в Польщі

Психолог – одна з найбільш престижних і затребуваних професій, а факультети психології давно зберігають лідерство за кількістю поданих на місце заяв. Отже, тих, хто бажає працювати психологом, теж багато, а найбільш далекоглядних цікавить робота в Польщі психологом. Відразу зауважимо, що тут принциповим є досконало вивчити польську мову, оскільки помітна частина роботи психолога будується на спілкуванні. Це на додачу до тих вузькоспеціальних знань і людських якостей, які зобов’язаний мати кожний психолог.

Зарплата лікаря психолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря психолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем психологом в Польщі
Робота лікарем психологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем психологом у Польщі?

Щоб робота психологом у Польщі дісталася саме вам, потрібно докласти чималих зусиль. З нами це все буде набагато простіше, тому що в нашого Проекту є значний досвід підтримки співвітчизників у справі пошуку роботи за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем психологом у Польщі?

  • польська мова;
  • нострифікація диплома психолога в Польщі;
  • післядипломна практика-стажування;
  • підсумковий іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем психологом у Польщі”

Після всього переліченого отримання права на роботу психологом у Польщі стане реальністю. Щоб усе пройшло максимально швидко та спокійно, ми завчасно проконсультуємо щодо всіх «підводних каменів» даного процесу, допоможемо з підготовкою документів, організацією стажування та курсами польської, які дозволять вам оволодіти мовою на належному рівні. Скористатися курсами, організованими нашим Проектом, буде більш вигідним для вас варіантом, ніж намагатися вчити мову самостійно, тому що в нашому спецкурсі зібрані всі знання, необхідні для майбутньої роботи.

Наші консультанти завжди готові відповісти на всі ваші звернення, допомогти у вирішенні організаційних питань тим, кого цікавить робота психологом за кордоном, а також допомогти підтвердити диплом психолога в Польщі. Також скажемо, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Психолог у Польщі

Психолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Психолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...