ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ПСИХОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

Психолог – одна з найбільш престижних і затребуваних професій, а факультети психології давно зберігають лідерство за кількістю поданих на місце заяв. Отже, тих, хто бажає працювати психологом, теж багато, а найбільш далекоглядних цікавить робота в Польщі психологом. Відразу зауважимо, що тут принциповим є досконало вивчити польську мову, оскільки помітна частина роботи психолога будується на спілкуванні. Це на додачу до тих вузькоспеціальних знань і людських якостей, які зобов’язаний мати кожний психолог.

Як влаштуватися на роботу психологом у Польщі

Щоб робота психологом у Польщі дісталася саме вам, потрібно докласти чималих зусиль. З нами це все буде набагато простіше, тому що в нашого Проекту є значний досвід підтримки співвітчизників у справі пошуку роботи за кордоном.

Для працевлаштування лікарем-психологом у Польщі будуть потрібні:

  • польська мова;
  • нострифікація диплома психолога в Польщі;
  • післядипломна практика-стажування;
  • підсумковий іспит LEK.

 

Після всього переліченого отримання права на роботу психологом у Польщі стане реальністю. Щоб усе пройшло максимально швидко та спокійно, ми завчасно проконсультуємо щодо всіх «підводних каменів» даного процесу, допоможемо з підготовкою документів, організацією стажування та курсами польської, які дозволять вам оволодіти мовою на належному рівні. Скористатися курсами, організованими нашим Проектом, буде більш вигідним для вас варіантом, ніж намагатися вчити мову самостійно, тому що в нашому спецкурсі зібрані всі знання, необхідні для майбутньої роботи.

Наші консультанти завжди готові відповісти на всі ваші звернення, допомогти у вирішенні організаційних питань тим, кого цікавить робота психологом за кордоном, а також допомогти підтвердити диплом психолога в Польщі. Також скажемо, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...