Робота лікар реаніматолог в Польщі

Реанімація є в структурі практично кожного стаціонарного лікувального закладу – лікарні, госпіталю – у будь-якій країні світу. Тому робота в Польщі лікарем-реаніматологом – абсолютна реальність для докторів з інших країн при дотриманні ряду умов.

Зарплата лікаря реаніматолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря реаніматолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем реаніматологом в Польщі
Робота лікарем реаніматологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем реаніматологом у Польщі?

Зазначимо, що робота лікарем-реаніматологом у Польщі цікавить багатьох наших співвітчизників, які здобули відповідну профільну освіту в наших вишах. Щоб мрія перетворилася в реальність, необхідно підтвердити диплом реаніматолога в Польщі, що вимагає певної підготовчої роботи.

Що потрібно для роботи лікарем реаніматологом у Польщі?

  • проходження додаткового навчання та стажування в Польщі;
  • знання польської «медичної» мови, підтверджене сертифікатом;
  • нострифікація диплома реаніматолога в Польщі.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем реаніматологом у Польщі”

У цілому отримання права на роботу лікарем-реаніматологом у Польщі зазвичай займає 2-3 роки, однак якщо ви звернетеся за допомогою до нашого Проекту, то це можна зробити швидше. Звернувшись до нас, ви уникнете ряду типових помилок, через які в наших докторів виникають затримки з отриманням дозволу. Так, ми допоможемо правильно сформувати повний комплект документів, нічого не упустивши, підберемо навчальні заклади, які проводять перепідготовку, і лікувальні заклади, які беруть участь в офіційній програмі стажувань.

Крім того, навчаючись на спеціалізованих сертифікованих курсах польської мови для лікарів, ви отримуєте шанс скласти іспит з першої спроби, а не із третьої-п’ятої, як це нерідко буває з нашими співвітчизниками, яік намагаються вивчати мову самостійно. Це також економія вашого часу, який не доведеться витрачати на перепідготовку та перескладання, тому звертайтеся до консультантів нашого Проекту, розробленого відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, і приступайте до роботи в Польщі вже в найближчий час!

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Реаніматолог у Польщі

Реаніматолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Реаніматолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...