ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ЕНДОКРИНОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

«Ендокринологія» входить до числа найважливіших медичних спеціалізацій, а в сферу уваги ендокринолога входить безліч систем та органів людини. Ендокринолог лікує від діабету й ожиріння, коригує відхилення в обміні речовин. Сьогодні для наших фахівців усе більш популярною стає робота в Польщі лікарем-ендокринологом у лікарнях і поліклініках.

Як влаштуватися на роботу ендокринологом у Польщі

Заначимо, що робота лікарем-ендокринологом у Польщі – це цілком реальная мета, однак для цього потрібно здійснити ряд підготовчих кроків. Мало мати диплом медичного вишу та спеціалізацію «Ендокринологія», досвід роботи в себе в країні – потрібно легалізувати диплом і, звичайно ж, знати мову.

Для працевлаштування лікарем-ендокринологом у Польщі необхідні:

  • знання польської медичної мови;
  • нострифікація диплома ендокринолога в Польщі;
  • післядипломне стажування;
  • заключний іспит LEK.

 

У середньому отримання права на роботу лікарем-ендокринологом у Польщі триває 2-3 роки, однак учасники Проекту можуть прискорити цю процедуру. Ми допоможемо уникнути ряду типових помилок, через які в лікарів виникають складності з отриманням дозволу. По-перше, ми допоможемо сформувати комплект документів, нічого не упустивши, по-друге, комплексно підготуємо лікарів-ендокринологів до державних іспитів, підберемо лікувальний заклад для організації стажування.

До речі, навчаючись на сертифікованих курсах польської мови для медперсоналу, ви отримуєте реальний шанс скласти мовний іспит з першого разу, а не із третього-п’ятого, як це буває з тими нашими співвітчизниками, які намагаються вивчати мову самостійно.

Звертайтеся за консультацією до менеджерів Проекту, розробленого, до речі, відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. З нами ви зможете підтвердити диплом ендокринолога в Польщі значно швидше!

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...