Робота лікарем ендокринологом в Польщі

«Ендокринологія» входить до числа найважливіших медичних спеціалізацій, а в сферу уваги ендокринолога входить безліч систем та органів людини. Ендокринолог лікує від діабету й ожиріння, коригує відхилення в обміні речовин. Сьогодні для наших фахівців усе більш популярною стає робота в Польщі лікарем-ендокринологом у лікарнях і поліклініках.

Робота лікарем ендокринологом в Польщі
Робота лікарем ендокринологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем ендокринологом у Польщі?

Заначимо, що робота лікарем-ендокринологом у Польщі – це цілком реальная мета, однак для цього потрібно здійснити ряд підготовчих кроків. Мало мати диплом медичного вишу та спеціалізацію «Ендокринологія», досвід роботи в себе в країні – потрібно легалізувати диплом і, звичайно ж, знати мову.

Що потрібно для роботи лікарем ендокринологом у Польщі?

  • знання польської медичної мови;
  • нострифікація диплома ендокринолога в Польщі;
  • післядипломне стажування;
  • заключний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем ендокринологом у Польщі”

У середньому отримання права на роботу лікарем-ендокринологом у Польщі триває 2-3 роки, однак учасники Проекту можуть прискорити цю процедуру. Ми допоможемо уникнути ряду типових помилок, через які в лікарів виникають складності з отриманням дозволу. По-перше, ми допоможемо сформувати комплект документів, нічого не упустивши, по-друге, комплексно підготуємо лікарів-ендокринологів до державних іспитів, підберемо лікувальний заклад для організації стажування.

До речі, навчаючись на сертифікованих курсах польської мови для медперсоналу, ви отримуєте реальний шанс скласти мовний іспит з першого разу, а не із третього-п’ятого, як це буває з тими нашими співвітчизниками, які намагаються вивчати мову самостійно.

Звертайтеся за консультацією до менеджерів Проекту, розробленого, до речі, відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. З нами ви зможете підтвердити диплом ендокринолога в Польщі значно швидше!

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...