Робота лікар ендокринолог в Польщі

«Ендокринологія» входить до числа найважливіших медичних спеціалізацій, а в сферу уваги ендокринолога входить безліч систем та органів людини. Ендокринолог лікує від діабету й ожиріння, коригує відхилення в обміні речовин. Сьогодні для наших фахівців усе більш популярною стає робота в Польщі лікарем-ендокринологом у лікарнях і поліклініках.

Зарплата лікаря ендокринолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря ендокринолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем ендокринологом в Польщі
Робота лікарем ендокринологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем ендокринологом у Польщі?

Заначимо, що робота лікарем-ендокринологом у Польщі – це цілком реальная мета, однак для цього потрібно здійснити ряд підготовчих кроків. Мало мати диплом медичного вишу та спеціалізацію «Ендокринологія», досвід роботи в себе в країні – потрібно легалізувати диплом і, звичайно ж, знати мову.

Що потрібно для роботи лікарем ендокринологом у Польщі?

  • знання польської медичної мови;
  • нострифікація диплома ендокринолога в Польщі;
  • післядипломне стажування;
  • заключний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем ендокринологом у Польщі”

У середньому отримання права на роботу лікарем-ендокринологом у Польщі триває 2-3 роки, однак учасники Проекту можуть прискорити цю процедуру. Ми допоможемо уникнути ряду типових помилок, через які в лікарів виникають складності з отриманням дозволу. По-перше, ми допоможемо сформувати комплект документів, нічого не упустивши, по-друге, комплексно підготуємо лікарів-ендокринологів до державних іспитів, підберемо лікувальний заклад для організації стажування.

До речі, навчаючись на сертифікованих курсах польської мови для медперсоналу, ви отримуєте реальний шанс скласти мовний іспит з першого разу, а не із третього-п’ятого, як це буває з тими нашими співвітчизниками, які намагаються вивчати мову самостійно.

Звертайтеся за консультацією до менеджерів Проекту, розробленого, до речі, відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. З нами ви зможете підтвердити диплом ендокринолога в Польщі значно швидше!

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Ендокринолог у Польщі

Ендокринолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Ендокринолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...