Робота лікар інфекціоніст в Польщі

«Інфекційні захворювання» – спеціалізація, що вимагає глибоких знань практично з усіх лікарських професій, оскільки впливу інфекцій піддаються практично всі системи та органи людини. Якщо ви – кваліфікований та ерудований лікар із досвідом лікарської практики, то вас напевно зацікавить у перспективі робота в Польщі лікарем-інфекціоністом.

Зарплата лікаря інфекціоніста в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря інфекціоніста у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем інфекціоністом в Польщі
Робота лікарем інфекціоністом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем інфекціоністом у Польщі?

Відразу скажемо, що робота лікарем-інфекціоністом у Польщі – це реально, але, щоб працевлаштуватися в польські лікарні, буде потрібна серйозна підготовка. Для початку необхідно здобути диплом про закінчення медуніверситету, набути досвіду практичної роботи, вивчити польську мову, а потім уже можна буде легалізувати диплом у Європі, пройти перепідготовку та претендувати на робоче місце.

Що потрібно для роботи лікарем інфекціоністом у Польщі?

  • знання польської з обов’язковим складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома інфекціоніста в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування;
  • медичний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем інфекціоністом у Польщі”

У стандартному варіанті отримання права на роботу лікарем-інфекціоністом у Польщі може займати до двох-трьох років. Але якщо ви станете учасником Проекту, то у вас з’явиться можливість помітно прискорити процедуру, уникнувши помилок, через які в наших медиків виникають проблеми з отриманням дозволу працювати за кордоном. Ми підберемо для вас медустанову, стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту, допоможемо з підготовкою до самого іспиту, а до цього запропонуємо пройти мовний курс польської, що допоможе вам легко справитися з тестами з мови.

Зауважимо, що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Подавайте заявку для участі в Проекті – з нашою допомогою ви точно зможете підтвердити диплом інфекціоніста в Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Інфекціоніст у Польщі

Інфекціоніст це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Інфекціоніст у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...