Робота лікар психотерапевт в Польщі

«Психотерапія» – одна з найбільш престижних і бажаних спеціалізацій серед студентів медичних факультетів. Крім власне медичних знань потрібно мати певні людські якості, витончену інтуїцію, широкий кругозір. А якщо вас цікавить робота в Польщі лікарем-психотерапевтом, то дуже важливо досконало володіти польською мовою – і медичною, і розмовною, оскільки значна частина роботи психотерапевта з пацієнтами будується на спілкуванні.

Зарплата лікаря психотерапевта в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря психотерапевта у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем психотерапевтом в Польщі
Робота лікарем психотерапевтом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем психотерапевтом у Польщі?

Щоб робота лікарем-психотерапевтом у Польщі дісталася саме вам, потрібно докласти чималих зусиль. Із нашим Проектом це все буде набагато простіше, оскільки ми маємо значний досвід підтримки лікарів-співвітчизників у питаннях працевлаштування за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем психотерапевтом у Польщі?

  • польська загальна та медична мова;
  • нострифікація диплома психотерапевта в Польщі;
  • післядипломне психотерапевтичне стажування;
  • підсумковий іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем психотерапевтом у Польщі”

Після всього переліченого вище отримання права на роботу лікарем-психотерапевтом у Польщі стане реальністю. Ми заздалегідь проконсультуємо щодо всіх можливих «підводних каменів» даного процесу, допоможемо з поданням документів, організацією лікарського стажування та курсами польської, які дозволять вам опанувати мову на належному рівні. Ми рекомендуємо скористатися нашими курсами, ніж намагатися вивчити мову самостійно, тому що в нашому спецкурсі сконцентровані всі знання, необхідні для роботи лікарем.

Наші менеджери завжди готові відповісти на ваші звернення, допомогти у вирішенні організаційних питань усім, кого цікавить робота психотерапевтом за кордоном, а також допомогти підтвердити диплом психотерапевта в Польщі. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Психотерапевт у Польщі

Психотерапевт це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Психотерапевт у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...