ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ПСИХОТЕРАПЕВТОМ В ПОЛЬЩІ

«Психотерапія» – одна з найбільш престижних і бажаних спеціалізацій серед студентів медичних факультетів. Крім власне медичних знань потрібно мати певні людські якості, витончену інтуїцію, широкий кругозір. А якщо вас цікавить робота в Польщі лікарем-психотерапевтом, то дуже важливо досконало володіти польською мовою – і медичною, і розмовною, оскільки значна частина роботи психотерапевта з пацієнтами будується на спілкуванні.

Як влаштуватися на роботу психотерапевтом у Польщі

Щоб робота лікарем-психотерапевтом у Польщі дісталася саме вам, потрібно докласти чималих зусиль. Із нашим Проектом це все буде набагато простіше, оскільки ми маємо значний досвід підтримки лікарів-співвітчизників у питаннях працевлаштування за кордоном.

Для працевлаштування лікарем-психотерапевтом у Польщі будуть потрібні:

  • польська загальна та медична мова;
  • нострифікація диплома психотерапевта в Польщі;
  • післядипломне психотерапевтичне стажування;
  • підсумковий іспит LEK.

 

Після всього переліченого вище отримання права на роботу лікарем-психотерапевтом у Польщі стане реальністю. Ми заздалегідь проконсультуємо щодо всіх можливих «підводних каменів» даного процесу, допоможемо з поданням документів, організацією лікарського стажування та курсами польської, які дозволять вам опанувати мову на належному рівні. Ми рекомендуємо скористатися нашими курсами, ніж намагатися вивчити мову самостійно, тому що в нашому спецкурсі сконцентровані всі знання, необхідні для роботи лікарем.

Наші менеджери завжди готові відповісти на ваші звернення, допомогти у вирішенні організаційних питань усім, кого цікавить робота психотерапевтом за кордоном, а також допомогти підтвердити диплом психотерапевта в Польщі. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...