ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ МІКРОБІОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

Мікробіологія – перспективний у всіх відношеннях напрям у медицині, незалежно від того, вирішите ви зайнятися лікувальною діяльністю чи присвятите себе науковим дослідженням. Є ще один дуже хороший для наших співвітчизників варіант – робота в Польщі лікарем-мікробіологом, до того ж там цей напрям інтенсивно розвивається.

Як влаштуватися на роботу мікробіологом у Польщі

Відразу скажемо, що робота лікарем-мікробіологом у Польщі – це реально, але, щоб її отримати, треба пройти серйозну підготовку. Для початку потрібно мати лікарський диплом, набути досвід роботи, вивчити польську мову, а потім можна буде легалізувати диплом, пройти перепідготовку та претендувати на робоче місце.

Для працевлаштування лікарем-мікробіологом у Польщі будуть потрібні:

  • знання польської мови зі складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома мікробіолога в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування;
  • професійний іспит LEK.

 

У стандартному варіанті отримання права на роботу лікарем-мікробіологом у Польщі може зайняти два-три роки. Але, ставши учасником Проекту, можна суттєво прискорити процедуру, уникнувши типових помилок, через які в наших лікарів виникають проблеми з отриманням дозволу працювати за кордоном. Ми підберемо вам медустанову, стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту, допоможемо з підготовкою до самого іспиту, а до цього запропонуємо мовний курс польської, що допоможе вам справитися з тестами з мови.

Зауважимо, що ми працюємо абсолютно легально, а наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся до консультантів Проекту – з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом мікробіолога в Польщі в найкоротший термін – набагато раніше, ніж якщо ви будете все робити самостійно.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...