Робота лікар мікробіолог в Польщі

Мікробіологія – перспективний у всіх відношеннях напрям у медицині, незалежно від того, вирішите ви зайнятися лікувальною діяльністю чи присвятите себе науковим дослідженням. Є ще один дуже хороший для наших співвітчизників варіант – робота в Польщі лікарем-мікробіологом, до того ж там цей напрям інтенсивно розвивається.

Зарплата лікаря мікробіолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря мікробіолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем мікробіологом в Польщі
Робота лікарем мікробіологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем мікробіологом у Польщі?

Відразу скажемо, що робота лікарем-мікробіологом у Польщі – це реально, але, щоб її отримати, треба пройти серйозну підготовку. Для початку потрібно мати лікарський диплом, набути досвід роботи, вивчити польську мову, а потім можна буде легалізувати диплом, пройти перепідготовку та претендувати на робоче місце.

Що потрібно для роботи лікарем мікробіологом у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням мовного іспиту;
  • нострифікація диплома мікробіолога в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування;
  • професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем мікробіологом у Польщі”

У стандартному варіанті отримання права на роботу лікарем-мікробіологом у Польщі може зайняти два-три роки. Але, ставши учасником Проекту, можна суттєво прискорити процедуру, уникнувши типових помилок, через які в наших лікарів виникають проблеми з отриманням дозволу працювати за кордоном. Ми підберемо вам медустанову, стажування в якій зарахують для допуску до складання медичного іспиту, допоможемо з підготовкою до самого іспиту, а до цього запропонуємо мовний курс польської, що допоможе вам справитися з тестами з мови.

Зауважимо, що ми працюємо абсолютно легально, а наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Звертайтеся до консультантів Проекту – з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом мікробіолога в Польщі в найкоротший термін – набагато раніше, ніж якщо ви будете все робити самостійно.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Мікробіолог у Польщі

Мікробіолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Мікробіолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...