Робота лікарем венерологом в Польщі

«Венерологія» – одна з найбільш актуальних медичних спеціалізацій, затребуваних у будь-якій країні світу. Тому для тих випускників медвишів, які здобули цю спеціалізацію, робота в Польщі лікарем-венерологом – це цілком реальна мета, досягти якої допоможе наш Проект.

Робота лікарем венерологом в Польщі
Робота лікарем венерологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем венерологом у Польщі?

Отже, робота лікарем-венерологом у Польщі – це реальна та досяжна мета, і від здобувача вимагається лише підготуватися за всіма правилами відповідно до діючих вимог. Тобто потрібно мати диплом лікаря, досвід роботи та добре знати польську мову, оскільки в процесі роботи доведеться багато спілкуватися з пацієнтами.

Що потрібно для роботи лікарем венерологом у Польщі?

  • знання польської мови з обов’язковим складанням іспиту NIL;
  • нострифікація диплома венеролога в Польщі;
  • післядипломне медичне стажування;
  • професійний лікарський іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем венерологом у Польщі”

За вже усталеною традицією, отримання права на роботу лікарем-венерологом у Польщі забирає в наших співвітчизників у середньому близько двох років, але з нашим Проектом усе вийде набагато швидше. З нами ви гарантовано уникнете типових помилок, через які в лікарів виникають перешкоди з отриманням дозволу на роботу за кордоном. Ми підберемо сертифіковану державну медустанову, стажування в якій зарахують для подальшого допуску до медичного іспиту, допоможемо завчасно підготуватися до самого іспиту, а ще до поїздки до Польщі запропонуємо мовний курс польської, щоб ви могли справитися з тестами іспиту NIL.

Це повністю можливо, тому що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, що й дозволяє позитивно вирішувати всі організаційні питання, а також дає можливість підтвердити диплом венеролога в Польщі в короткий термін.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...