Робота лікар венеролог в Польщі

«Венерологія» – одна з найбільш актуальних медичних спеціалізацій, затребуваних у будь-якій країні світу. Тому для тих випускників медвишів, які здобули цю спеціалізацію, робота в Польщі лікарем-венерологом – це цілком реальна мета, досягти якої допоможе наш Проект.

Зарплата лікаря венеролога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря венеролога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем венерологом в Польщі
Робота лікарем венерологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем венерологом у Польщі?

Отже, робота лікарем-венерологом у Польщі – це реальна та досяжна мета, і від здобувача вимагається лише підготуватися за всіма правилами відповідно до діючих вимог. Тобто потрібно мати диплом лікаря, досвід роботи та добре знати польську мову, оскільки в процесі роботи доведеться багато спілкуватися з пацієнтами.

Що потрібно для роботи лікарем венерологом у Польщі?

  • знання польської мови з обов’язковим складанням іспиту NIL;
  • нострифікація диплома венеролога в Польщі;
  • післядипломне медичне стажування;
  • професійний лікарський іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем венерологом у Польщі”

За вже усталеною традицією, отримання права на роботу лікарем-венерологом у Польщі забирає в наших співвітчизників у середньому близько двох років, але з нашим Проектом усе вийде набагато швидше. З нами ви гарантовано уникнете типових помилок, через які в лікарів виникають перешкоди з отриманням дозволу на роботу за кордоном. Ми підберемо сертифіковану державну медустанову, стажування в якій зарахують для подальшого допуску до медичного іспиту, допоможемо завчасно підготуватися до самого іспиту, а ще до поїздки до Польщі запропонуємо мовний курс польської, щоб ви могли справитися з тестами іспиту NIL.

Це повністю можливо, тому що наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, що й дозволяє позитивно вирішувати всі організаційні питання, а також дає можливість підтвердити диплом венеролога в Польщі в короткий термін.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Венеролог у Польщі

Венеролог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Венеролог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...