Робота лікар анестезіолог в Польщі

«Анестезіологія» – найважливіша та найактуальніша професійна спеціалізація, оскільки без анестезіолога не обходиться жодна хірургічна операція, та й велика кількість особливо болючих досліджень проводиться під анестезією. Для наших співвітчизників цілком можлива робота в Польщі лікарем-анестезіологом у лікарнях і госпіталях.

Зарплата лікаря анестезіолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря анестезіолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем анестезіологом в Польщі
Робота лікарем анестезіологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем анестезіологом у Польщі?

Отже, робота лікарем-анестезіологом у Польщі – це більш ніж досяжна справа. Від вас лише вимагатиметься низка підготовчих моментів: мати лікарський диплом, мати досвід роботи та знати польську мову на прийнятному рівні. Тоді ви отримаєте реальний шанс нострифікувати диплом, потрапити на стажування й отримати роботу в найближчій перспективі.

Що потрібно для роботи лікарем анестезіологом у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням іспиту NIL;
  • нострифікація диплома-анестезіолога в Польщі;
  • післядипломне медстажування як анестезіолога;
  • професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем анестезіологом у Польщі”

У звичайному режимі отримання права на роботу лікарем-анестезіологом у Польщі може забрати більше року, але учасники нашого Проекту отримують більш швидкий старт. Ми підберемо вам лікарню, стажування в якій гарантовано зарахують для допуску до медичного іспиту, допоможемо з підготовкою до самого іспиту, а ще до від’їзду на стажування запропонуємо розгорнутий курс польської мови, що допоможе справитися з вимогами до NIL.

Зазначимо, що наш Проект розроблено повністю відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, що дозволяє завжди вирішувати організаційні завдання лікарів-співвітчизників, які прагнуть підтвердити диплом-анестезіолога в Польщі. Пропонуємо й вам теж скористатися унікальною можливістю, заощадивши сили, час і кошти.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Анестезіолог у Польщі

Анестезіолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Анестезіолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...