ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ АНЕСТЕЗІОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

«Анестезіологія» – найважливіша та найактуальніша професійна спеціалізація, оскільки без анестезіолога не обходиться жодна хірургічна операція, та й велика кількість особливо болючих досліджень проводиться під анестезією. Для наших співвітчизників цілком можлива робота в Польщі лікарем-анестезіологом у лікарнях і госпіталях.

Як влаштуватися на роботу анестезіологом у Польщі

Отже, робота лікарем-анестезіологом у Польщі – це більш ніж досяжна справа. Від вас лише вимагатиметься низка підготовчих моментів: мати лікарський диплом, мати досвід роботи та знати польську мову на прийнятному рівні. Тоді ви отримаєте реальний шанс нострифікувати диплом, потрапити на стажування й отримати роботу в найближчій перспективі.

Для працевлаштування лікарем-анестезіологом у Польщі потрібні:

  • знання польської мови зі складанням іспиту NIL;
  • нострифікація диплома-анестезіолога в Польщі;
  • післядипломне медстажування як анестезіолога;
  • професійний іспит LEK.

 

У звичайному режимі отримання права на роботу лікарем-анестезіологом у Польщі може забрати більше року, але учасники нашого Проекту отримують більш швидкий старт. Ми підберемо вам лікарню, стажування в якій гарантовано зарахують для допуску до медичного іспиту, допоможемо з підготовкою до самого іспиту, а ще до від’їзду на стажування запропонуємо розгорнутий курс польської мови, що допоможе справитися з вимогами до NIL.

Зазначимо, що наш Проект розроблено повністю відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, що дозволяє завжди вирішувати організаційні завдання лікарів-співвітчизників, які прагнуть підтвердити диплом-анестезіолога в Польщі. Пропонуємо й вам теж скористатися унікальною можливістю, заощадивши сили, час і кошти.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...