ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ ДЕРМАТОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

«Дерматологія» – популярна медична спеціалізація, тому що шкірні захворювання досить поширені, та й хвороби багатьох органів «сигналять» виникненням шкірних висипань. Тому дерматолог повинен бути різнобічно розвиненим медичним фахівцем. І якщо ви є таким, той даний напрям у медицині буде перспективним у всіх відношеннях – чи то вирішите ви зайнятися лікувальною діяльністю, чи то присвятите себе науковим дослідженням. Є ще один дуже чудовий для наших співвітчизників варіант – робота в Польщі лікарем-дерматологом.

Робота лікарем дерматологом в Польщі
Робота лікарем дерматологом в Польщі

Як влаштуватися на роботу дерматологом у Польщі

Відразу скажемо, що робота лікарем-дерматологом у Польщі є повністю реальною, але, щоб на неї влаштуватися, буде потрібна серйозна підготовка. Для початку необхідно мати диплом лікаря, набути досвіду практичної діяльності, вивчити польську мову, а потім можна буде легалізувати диплом, пройти спеціальну перепідготовку та претендувати на робоче місце.

Для працевлаштування лікарем-дерматологом у Польщі обов’язковими є:

  • знання польської мови зі складанням іспиту;
  • нострифікація диплома дерматолога в Польщі;
  • післядипломне стажування дерматологом;
  • професійний іспит LEK.

 

При стандартному розкладі отримання права на роботу лікарем-дерматологом у Польщі може зайняти два-три роки. А от якщо ви станете учасником Проекту, то зможете суттєво прискорити процес, уникнувши низки помилок, через які в наших медпрацівників виникають проблеми з отриманням дозволу працювати за кордоном. Ми підберемо сертифіковану медустанову, стажування в якій зарахують для допуску до медичного іспиту LEK, допоможемо з підготовкою до самого іспиту та заздалегідь запропонуємо мовний курс польської, що допоможе вам справитися з іспитом з мови.

Зауважимо, що наш спецпроект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Тому ми зробимо все, щоб ви змогли підтвердити диплом дерматолога в Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...