Робота лікар дерматолог в Польщі

«Дерматологія» – популярна медична спеціалізація, тому що шкірні захворювання досить поширені, та й хвороби багатьох органів «сигналять» виникненням шкірних висипань. Тому дерматолог повинен бути різнобічно розвиненим медичним фахівцем. І якщо ви є таким, той даний напрям у медицині буде перспективним у всіх відношеннях – чи то вирішите ви зайнятися лікувальною діяльністю, чи то присвятите себе науковим дослідженням. Є ще один дуже чудовий для наших співвітчизників варіант – робота в Польщі лікарем-дерматологом.

Зарплата лікаря дерматолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря дерматолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем дерматологом в Польщі
Робота лікарем дерматологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем дерматологом у Польщі?

Відразу скажемо, що робота лікарем-дерматологом у Польщі є повністю реальною, але, щоб на неї влаштуватися, буде потрібна серйозна підготовка. Для початку необхідно мати диплом лікаря, набути досвіду практичної діяльності, вивчити польську мову, а потім можна буде легалізувати диплом, пройти спеціальну перепідготовку та претендувати на робоче місце.

Що потрібно для роботи лікарем дерматологом у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням іспиту;
  • нострифікація диплома дерматолога в Польщі;
  • післядипломне стажування дерматологом;
  • професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем дерматологом у Польщі”

При стандартному розкладі отримання права на роботу лікарем-дерматологом у Польщі може зайняти два-три роки. А от якщо ви станете учасником Проекту, то зможете суттєво прискорити процес, уникнувши низки помилок, через які в наших медпрацівників виникають проблеми з отриманням дозволу працювати за кордоном. Ми підберемо сертифіковану медустанову, стажування в якій зарахують для допуску до медичного іспиту LEK, допоможемо з підготовкою до самого іспиту та заздалегідь запропонуємо мовний курс польської, що допоможе вам справитися з іспитом з мови.

Зауважимо, що наш спецпроект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі. Тому ми зробимо все, щоб ви змогли підтвердити диплом дерматолога в Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Дерматолог у Польщі

Дерматолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Дерматолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...