Робота лікар травматолог в Польщі

«Травматологія» входить до числа популярних і масових спеціалізацій, тому робота в Польщі лікарем-травматологом обов’язково знайдеться для всіх бажаючих, хто готовий відповідально підійти до підготовки. А допоможе в цьому наш спеціалізований Проект, який вирішить всі організаційні моменти.

Зарплата лікаря травматолога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря травматолога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем травматологом в Польщі
Робота лікарем травматологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем травматологом у Польщі?

Зазначимо, що робота лікарем-травматологом у Польщі вимагає попередньої підготовки, яка може тривати декілька місяців, а то й років. Але з нашим Проектом усе буде набагато швидше, тому що нами напрацьовано колосальний досвід допомоги докторам-співвітчизникам у справі працевлаштування за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем травматологом у Польщі?

  • польська мова (медична);
  • нострифікація диплома травматолога в Польщі;
  • післядипломне стажування як травматолог;
  • заключний лікарський іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем травматологом у Польщі”

Коли всі ці етапи будуть пройдені, отримання права на роботу лікарем-травматологом у Польщі забере незначний час. У свою чергу, ми допоможемо укомплектувати пакет документів, підберемо лікарню для стажування, запропонуємо пройти спецкурси польської медичної, після яких легко подолати мовний іспит з першого разу. Уточнимо, що, навчаючись на курсах польської для медпрацівників, ви отримуєте саме ті вузькоспеціальні знання, які потрібні для лікарської практики та складання LEK, а не тільки розмовну побутову польську.

Пишіть і телефонуйте – наші консультанти готові відповісти на ваші запитання. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, тому з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом травматолога в Польщі набагато легше, ніж якщо візьметеся пройти весь цей шлях самотужки або за допомогою фірм-посередників, що не мають досить досвіду та можливостей у цьому напрямку.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Травматолог у Польщі

Травматолог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Травматолог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4.00 из 5)
Loading...