Робота лікарем травматологом в Польщі

«Травматологія» входить до числа популярних і масових спеціалізацій, тому робота в Польщі лікарем-травматологом обов’язково знайдеться для всіх бажаючих, хто готовий відповідально підійти до підготовки. А допоможе в цьому наш спеціалізований Проект, який вирішить всі організаційні моменти.

Робота лікарем травматологом в Польщі
Робота лікарем травматологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем травматологом у Польщі?

Зазначимо, що робота лікарем-травматологом у Польщі вимагає попередньої підготовки, яка може тривати декілька місяців, а то й років. Але з нашим Проектом усе буде набагато швидше, тому що нами напрацьовано колосальний досвід допомоги докторам-співвітчизникам у справі працевлаштування за кордоном.

Що потрібно для роботи лікарем травматологом у Польщі?

  • польська мова (медична);
  • нострифікація диплома травматолога в Польщі;
  • післядипломне стажування як травматолог;
  • заключний лікарський іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем травматологом у Польщі”

Коли всі ці етапи будуть пройдені, отримання права на роботу лікарем-травматологом у Польщі забере незначний час. У свою чергу, ми допоможемо укомплектувати пакет документів, підберемо лікарню для стажування, запропонуємо пройти спецкурси польської медичної, після яких легко подолати мовний іспит з першого разу. Уточнимо, що, навчаючись на курсах польської для медпрацівників, ви отримуєте саме ті вузькоспеціальні знання, які потрібні для лікарської практики та складання LEK, а не тільки розмовну побутову польську.

Пишіть і телефонуйте – наші консультанти готові відповісти на ваші запитання. Наш Проект розроблено відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі, тому з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом травматолога в Польщі набагато легше, ніж якщо візьметеся пройти весь цей шлях самотужки або за допомогою фірм-посередників, що не мають досить досвіду та можливостей у цьому напрямку.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4.00 из 5)
Loading...