Робота лікар нарколог в Польщі

«Наркологія» входить до числа соціально значущих медичних спеціалізацій, і від успіху роботи цих фахівців залежить не тільки здоров’я окремої людини, але й усього суспільства. Є попит на таких лікарів і за кордоном – зокрема, для наших співвітчизників можлива робота в Польщі лікарем-наркологом.

Зарплата лікаря нарколога в Польщі

Мінімальна зарплата лікаря нарколога у 2022 році у Польщі становить 6 602 злотых. Дані про зарплату подано станом на 2022 рік.

Робота лікарем наркологом в Польщі
Робота лікарем наркологом в Польщі

Як влаштуватись на роботу лікарем наркологом у Польщі?

Відразу скажемо, що робота лікарем-наркологом у Польщі – це реально, але, щоб її отримати, необхідно здійснити низку підготовчих кроків. Потрібно мати лікарський диплом, досвід роботи, знати польську мову, і тільки після цього можна буде легалізувати диплом.

Що потрібно для роботи лікарем наркологом у Польщі?

  • знання польської мови зі складанням іспиту;
  • нострифікація диплома нарколога в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Проект “Отримання права на роботу лікарем наркологом у Польщі”

Звичайне отримання права на роботу лікарем-наркологом у Польщі може зайняти 2-2,5 роки, але, ставши учасником Проекту, можна прискорити процедуру. З нами ви уникнете типових помилок, через які в лікарів виникають проблеми з отриманням дозволу, а також правильно сформуєте комплект документів. Ми підберемо вам медустанову для проходження стажування та запропонуємо мовний курс, після якого ви складете іспит легко та просто.

Крім того, у нас найбільша база потенційних місць для стажувань і працевлаштування, і можливо, за вашою спеціальністю у вас навіть буде вибір найбільш зручного варіанта. Звертайтеся до консультантів Проекту, адже з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом нарколога в Польщі в найкоротший термін. Зауважимо, що наш Проект розроблено повністю відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

На всіх етапах програми учасники отримують індивідуальне консультування та супровід, ексклюзивні навчальні матеріали, комплексну візову та інформаційну підтримку.

Вакансії лікар Нарколог у Польщі

Нарколог це затребувана лікарська спеціалізація в Польщі, на яку роботодавці пропонують досить багато вакансій. Вакансії лікар Нарколог у Польщі можна переглянути на наступних польських сайтах з працевлаштування:

 

ОТРИМАННЯ ПРАВА НА ВИКОНАННЯ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДЛЯ НАСТУПНИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...