ОТРИМАННЯ ПРАВА НА РОБОТУ НАРКОЛОГОМ В ПОЛЬЩІ

«Наркологія» входить до числа соціально значущих медичних спеціалізацій, і від успіху роботи цих фахівців залежить не тільки здоров’я окремої людини, але й усього суспільства. Є попит на таких лікарів і за кордоном – зокрема, для наших співвітчизників можлива робота в Польщі лікарем-наркологом.

Робота наркологом в Польщі, як влаштуватися?

Відразу скажемо, що робота лікарем-наркологом у Польщі – це реально, але, щоб її отримати, необхідно здійснити низку підготовчих кроків. Потрібно мати лікарський диплом, досвід роботи, знати польську мову, і тільки після цього можна буде легалізувати диплом.

Для працевлаштування лікарем-наркологом у Польщі будуть потрібні:

  • знання польської мови зі складанням іспиту;
  • нострифікація диплома нарколога в Польщі;
  • післядипломне лікарське стажування;
  • заключний професійний іспит LEK.

 

Звичайне отримання права на роботу лікарем-наркологом у Польщі може зайняти 2-2,5 роки, але, ставши учасником Проекту, можна прискорити процедуру. З нами ви уникнете типових помилок, через які в лікарів виникають проблеми з отриманням дозволу, а також правильно сформуєте комплект документів. Ми підберемо вам медустанову для проходження стажування та запропонуємо мовний курс, після якого ви складете іспит легко та просто.

Крім того, у нас найбільша база потенційних місць для стажувань і працевлаштування, і можливо, за вашою спеціальністю у вас навіть буде вибір найбільш зручного варіанта. Звертайтеся до консультантів Проекту, адже з нашою допомогою ви зможете підтвердити диплом нарколога в Польщі в найкоротший термін. Зауважимо, що наш Проект розроблено повністю відповідно до вимог Головної лікарської палати Польщі.

Безкоштовна консультація

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...